Otobus Kiralama Istanbul.com

1996 yılı itibariyle faaliyetine başlayan firmamız, kadrosuyla uzun bir geçmişe sahip olan deneyimli personelleri barındırmak suretiyle turizm taşımacılık sektöründe hak ettiği üzere seçkin bir konumda bulunmaktadır.
Personelimize sürekli meslek içi eğitim verilerek insan ilişkilerinde optimum düzeyde başarı sağlanmaya çalışılmaktadır.

Şirketimiz Turizm Taşımacılık sektöründe müşterilerine en iyi hizmeti, hızlı ve güvenilir şekilde müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmak şirket olarak önceliğimizdir Hizmet kalitesinden ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışından dolayı Otobüs Kiralama İstanbul ‘un tercih edilmesi en büyük arzumuzdur.

Uzman kadromuz ile Havaalanı ve Otel Transferleri, şehir turları , Yurt İçi Kültür Turları, Okul Turları, Özel Turlar, Kongre, Seminer ve Bayi Organizasyonları, Kayak Turları, Anadolu Turları, Incoming Turlar, Gemi (Cruise) Turları, Günübirlik Turlar, Haftasonu Turları, Dernek, Vakıf Organizasyonları, Yurtdışı Turlar, Şirket Turları, ulusal ve uluslararası yolcu taşımacılığı alanlarında hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Yurt içi ve Yurt dışı seyahatleriniz da bölgelere hakim kaptanlarımız, kişi sayısını gözetmeden seyahat için farklı tipte araçlardan oluşan filomuz bulunmaktadır.

Her türlü görüş, öneri ve talepleriniz için 0212 679 55 26 telefonumuza yada talep formumuzu doldurarak ulaşabilirsiniz.